DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ
emapa
PATRONAT: laj
BEZPŁATNY WEBINAR ON-LINE

Dodatkowe 35% oszczędności na transporcie dzięki algorytmom optymalizacji tras.
Gdzie je znajdziesz?

17 grudnia 2020, godz. 11.00-12.00

Odwiedzenie 10 punktów dla jednego kierowcy stwarza 3 628 800 możliwych kombinacji, z których należy znaleźć jedną najbardziej optymalną. Wybierając losowo kolejność punktów, mamy szansę w nie trafić z takim samym prawdopodobieństwem jak kupując 4 zakłady w Lotto na trafienie „szóstki”. A to tylko dla 10 punktów!

#Emapa zaprasza na webinar przybliżający temat zaawansowanej optymalizacji tras.
Ze spotkania dowiesz się m.in.:

  • co to jest optymalizacja VRP?
  • jakiego typu problemy rozwiązuje VRP?
  • jakie konkretne korzyści wyniknęły z zastosowania VRP w wybranych firmach?
Jak znaleźć zestaw tras najkrótszych lub najtańszych, jak rozsądnie umieścić towar na dostępnych pojazdach, jak wyznaczyć trasy, jak obsłużyć w pierwszej kolejności punkty z priorytetem, z których przychód będzie podobny? To jedne z wielu zagadnień zbyt trudnych do rozwiązania przez umysł nawet doświadczonego specjalisty, z którymi algorytmika radzi sobie w kilka sekund. Webinar kierowany jest do osób odpowiedzialnych za wybór oprogramowania do planowania tras w firmach z branż: dystrybucja produkcji, FMCG, serwis, transport, logistyka, farmacja oraz dla wszystkich, którzy chcą zminimalizować koszty transportu i bardziej efektywnie obsługiwać klientów.

Czego dowiesz się z webinaru?

  • Jak działa zaawansowana optymalizacja tras VRP?
  • Jakie oszczędności w skali miesiąca można osiągnąć po wdrożeniu optymalizacji VRP?
  • Jakie inne korzyści daje optymalizacja tras na przykładzie wybranych firm

Jeżeli jesteś specjalistą odpowiedzialnym za wybór oprogramowania do planowania tras dla kierowców, nie może zabraknąć Cię na tym spotkaniu!

Wiedzą podzieli się:

Mariusz Stasiak
Prezes Zarządu Emapa S.A.

Zbudował zespół badawczo rozwojowy zajmujący się rozwojem nowoczesnych algorytmów optymalizacyjnych w firmie Emapa. Efektem prac zespołu jest stworzenie jednej z najlepszych i najbardziej uniwersalnych technologii do optymalizacji problemów transportowych co zostało potwierdzone pobiciem ponad 250 rekordów optymalizacyjnych w badaniach instytutu międzynarodowego.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, w wyniku których powstały kluczowe produkty i usługi powiększające portfolio Spółki Emapa.

WAŻNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

  1. Rejestracja na webinar trwa do dnia jego rozpoczęcia i jest całkowicie bezpłatna!
  2. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w spotkaniu na żywo.
  3. W dniu webinaru wyślemy do Ciebie mailowo oraz poprzez sms przypomnienie wraz z informacjami organizacyjnymi. Prosimy o sprawdzenie także folderu SPAM.

Firma rozpoczęła działalność w 2001 roku tworząc i rozwijając cyfrową mapę Polski. W oparciu o nią powstały rozwiązania optymalizujące transport i geomarketingowe pozwalające firmom świadomie generować oszczędności i podejmować racjonalne decyzje biznesowe związane z mapą.

W ostatnich latach specjalizacją Emapa jest zaawansowana optymalizacja tras – tworzenie algorytmów do planowania tras. Bazując na wynikach prowadzonych prac badawczo-rozwojowych oraz doświadczeniach z wdrożeń u klientów, każdego dnia poprawiana jest skuteczność wykorzystywanych algorytmów. Jakość algorytmów od Emapa została potwierdzona ponad 250 rekordami w światowych badaniach benchmarkowych.